Dlaczego w środę wszyscy spotykamy się w Instytucie Informatyki?

Społeczności naszego Wydziału: studenci, wykładowcy, pracownicy administracyjni i techniczni! Już w tą środę spotykamy się wszyscy w budynku Instytutu Informatyki o godzinie 10.00! Po co? Aby się lepiej poznać, zintegrować i dobrze bawić!

Jeśli w tym dniu macie wolne od zajęć, to skorzystajcie z zaproszenia Grona Dziekańskiego do udziału we wspólnej zabawie. Po prostu nie wypada odmówić:) Jeśli macie w tym czasie zajęcia, to pamiętajcie, że realizujemy je w ramach dnia kompetencji miękkich na Święcie Wydziału i całą grupą razem z wykładowcą dołączamy do wydarzenia!

W tym roku częstujemy kawą/herbatą i ciastem od godziny 10.00, a od godziny 12.00 grillowane kiełbaski, kanapki oraz chlebek ze smalcem i ogórkiem!

Przygotowaliśmy dla Was następujące atrakcje:

• Wystawa fotografii wielokrotnie nagradzanej w konkursach fotograficznych Pani Anny Bobkiewicz z sekretariatu Instytutu Matematyki oraz prac malarskich znanego już Państwu z ubiegłych lat znakomitego artysty Pana Artura Bełczykowskiego. Wystawę będzie można oglądać w holu przy portierni w starej części budynku Wydziału MFI UG (w całości w środę 22.05.2024 r., a część prac będzie wystawiona do końca czerwca bieżącego roku).
  • Planszówki. W sali 2.16 od godziny 10.00 do 12.00 integracja przy grach planszowych.
  • Work In Progress - poznajcie koło naukowe informatyków. Integracja z przedstawicielami Koła Naukowego WIP w godzinach 10-12.00 w holu Instytutu Informatyki.
  • SciByteHub - w godzinach 10-12.00 będzie można porozmawiać z Kołem Naukowym SciByteHub, które jest zainteresowane współpracą z naszymi studentami. Dodatkowo koło przygotowało grę terenową Kosmiczny Bieg po Kratę. Start przy stoisku koła w Instytucie Informatyki.
  • Turniej szachowy w sali 1.18 od godziny 10.15.
  • Turniej ping-ponga w holu Instytutu Informatyki od godziny 11.00.
  • Turniej SpikeBall - na trawniku między Instytutem Informatyki, a Wydziałem Chemii od godziny 10.00.

Na parkingu przed Instytutem Informatyki od 10.00 do 12.00 integracja przy kawie i cieście oraz spokojnej muzyce ze sceny, a od 12.00

• wspólne grillowanie,
  • karaoke,
  • belgijka,